Был здесь? ставь лайк

СППК - нова система прихованого кріплення!

НОВА СИСТЕМА ПРОФІЛЕЙ ПРИХОВАНОГО КРІПЛЕННЯ - СППК!

Ми запустили нову систему : Систему прихованного кріплення

Переваги СППК:

-              Відсутність видимого кріплення на стіні;

-              Можливість використання декількох варіантів кріплення (механічне або клейове) та облицювання  (HPL-панель,  керамограніт);

-              Швидкість та зручність монтажу (а також демонтажу), можливість регулювання зазорів;

-              Відсутність необхідності спеціалізованого обладнання.

Комплектуючі  підсистем під навісні вентильовані фасади «Барк Сістемс» можна застосовувати для внутрішнього оздоблення приміщень.

Використання HPL-панелей, а також керамограніту, скла, ідеально реалізують будь-які дизайнерські рішення.

У випадку внутрішнього оздоблення необхідність утеплення не регламентована (принаймні, згідно з ДБН, внутрішнє утеплення не рекомендоване), вентильований прошарок як такий не потрібен, здебільшого потрібен технологічний прошарок (для прокладання комунікацій, електропроводки, освітлення, тощо), який забезпечується конструктивно і не вимагає значних відступів (достатьно 10-20 мм).

Значення відступу значною мірою залежить від такої умови, як рівність оздоблювальної поверхні. При достатньо рівній поверхні (перепади поверхні не більше 5 мм) монтаж каркасу оздоблення може виконуватись безпосередньо на поверхню. Важливо відмітити, що рекомендовано використанння терморозриву у місцях контакту кріплення з поверхнею стіни. Його функція у даному випадку не терморозриву як такого, а як ізолятора контакту задля збільшення довговічності алюмінієвого профілю.

Іншою важливою умовою внутрішнього оздоблення є невидимість кріплення. Внутрішній простір приміщень передбачає рух людей, безпосередню видимість і контакт з облицюванням, тому видимі кріплення (принаймні, у межах висоти одного приміщення, що здебільшого складає 3-6 м) у даному випадку виглядатимуть неестетично та непрактично.

«Барк Сістемс» пропонує для внутрішнього кріплення використовувати приховане кріплення СППК (механічне та клейове).

 

У Вас залишились питання?

 

Наші контактні телефони:  

044-332-40-61;       050-570-80-15;         067-412-78-72 (10)

Понравилась публикация? ставь лайк

Остались вопросы?

Напишите нам

Или воспользуйтесь услугой “Персональний Радник"

Менеджеры компании помогут в выборе наиболее рациональной конструкции навесной фасадной системы. Специалисты окажут бесплатные технические и дизайнерские консультации в период создания навесного фасада – от начала проектирования до завершения монтажных работ.

ЗВОНИТЕ: +38 (044) 332-40-61