Был здесь? ставь лайк

Розповімо про наших партнерів!

Розповімо про наших партнерів!

Барк Сістемс має співпрацю з багатьма, але саме сьогодні розповімо про партнерів з облицювальних матеріалів!

А саме:

Trespa

Унікальні облицювальні панелі для інноваційних та функціональних вентильованих фасадів, балконів, сонцезахисних рішень, елементів декору та інтер'єрних робіт. Панелі Trespa ідеально підходять для створення неповторних ефектів, які підкреслять якість будівлі і його неповторний вигляд.

Laminam

Laminam є виробником широкоформатних плит з кварцу. Компанія існує з 2001 року і протягом декількох років будувала дуже сильну позицію в широкій галузі «будинок і інтер'єр»

 EQUITONE

EQUITONE - це пофарбований в масі фасадний матеріал, створений архітекторами і призначений для архітекторів.

 Gentas

Турецький виробник ламінату високого тиску. Компанія займається не тільки продажем матеріалу, проектуванням, дизайном і монтажем, а й ознайомленням фахівців будіндустрії з новими енергозберігаючими технологіями, що успішно застосовуються в сучасному світі.

 KMEW

KMEW - це компанія, яка пропонує фасадні рішення для будь-якого типу будівель - від житлових будинків до багатоповерхового будівництва, створюючи яскраве і креативний простір для життя в гармонії з навколишнім середовищем.

Понравилась публикация? ставь лайк

Остались вопросы?

Напишите нам

Или воспользуйтесь услугой “Персональний Радник"

Менеджеры компании помогут в выборе наиболее рациональной конструкции навесной фасадной системы. Специалисты окажут бесплатные технические и дизайнерские консультации в период создания навесного фасада – от начала проектирования до завершения монтажных работ.

ЗВОНИТЕ: +38 (044) 332-40-61